Komisja doktorska uprzejmie zaprasza na posiedzenie w dniu  20 października 2021 r. o godz. 9:00  w Centrum Edukacyjno-Konferencyjne sala nr 1 ,  na którym odbędą się publiczne obrony rozpraw doktorskich.

Obrona odbędzie się przy użyciu urządzeń technicznych umożliwiających jej przeprowadzenie na odległość z jednoczesnym bezpośrednim przekazem obrazu i dźwięku. Osoby nie będące członkami komisji doktorskiej zaproszone są do udziału za pomocą linku  https://youtu.be/ww_1sKD2Pzk

 

lek. Aneta Borkowska – Charakterystyka immunohistochemiczna i analiza molekularna wybranych genów czerniaków zlokalizowanych w obrębie rak i stóp u chorych leczonych w Centrum Onkologii-Instytucie.

Promotor                      prof. dr hab. Piotr Rutkowski

Promotor pomocniczy  dr Anna Szumera-Ciećkiewicz

Recenzenci                  prof. dr hab. Anna Nasierowska-Guttmejer i   prof. dr hab. Janusz Piekarski

 

lek. Bartłomiej Szostakowski – Zastosowanie kości słoniowej w chirurgii kostno-stawowej jako biomateriału zespalającego oraz rekonstrukcyjnego. Retrospektywna analiza historycznej koncepcji w świetle aktualnych metod leczenia.

Promotor                      prof. dr hab. Szymon Dragan

Recenzenci                  dr hab. Tomasz Mazurek    prof. dr hab. Paweł Reichert  i  dr hab. Marcin Złotorowicz

 

mgr Katarzyna Błachnio –: Cytometryczno-cytogenetyczne czynniki prognostyczne w przewlekłej białaczce limfocytowej oraz zmiany subpopulacji limfocytów krwi w trakcie leczenia o potencjalnym znaczeniu prognostycznym.

Promotor                      dr hab. Grzegorz Rymkiewicz

Recenzenci                  prof. dr hab. Iwona Hus   prof. dr hab. Grzegorz Dworacki  i   prof. dr hab. Jacek Roliński

 

Lek. Hubert Kamecki – Rozpoznanie przypadkowe raka pęcherza moczowego: charakterystyka i rozpowszechnienie zjawiska oraz jego znaczenie dla pierwotnego stopnia zaawansowania i przebiegu choroby.

Promotor                      dr hab. Roman Sosnowski

Recenzenci                  dr hab. Zbigniew Jabłonowski   dr hab. Wojciech Krajewski  i  prof. dr hab. Marcin Słojewski

 

Jeżeli będą Państwo zainteresowani komentowaniem bądź zadawaniem pytań na czacie, konieczne jest zalogowanie się na swoje prywatne konto YouTube/Gmail. Posłuży to również do identyfikacji osób zadających pytania.

Streszczenia i recenzje dostępne są na stronie www.pib-nio.pl w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Awanse Naukowe/Doktoraty. Rozprawy doktorskie dostępne są w Bibliotece Naukowej NIO-PIB