Komisja doktorska uprzejmie zaprasza na posiedzenie w dniu 25 lutego 2021 r. o godz. 10:00 w Centrum Edukacyjno-Konferencyjne sala nr 1, na którym odbędą się publiczne obrony rozpraw doktorskich.

 

  • mgr Ewelina Gruszczyńska pt: „Biopsja przezkroczowa pod kontrolą fuzji obrazów MRI i TRUS jako przygotowanie do ogniskowego napromieniania gruczołu krokowego”

Promotor                      dr hab. Paweł Kukołowicz

Promotor pomocniczy  dr Mateusz Dąbkowski

Recenzenci                  prof. dr hab. Sergiusz Nawrocki i prof. dr hab. Roman Makarewicz

 

  • mgr Marcin Leszczyński pt: Analiza zmian poziomu ekspresji podjednostek kompleksu remodelującego chromatynę typu SWI/SNF w jasnokomórkowym raku nerki. Wpływ na metabolizm”                                                                                                                                                                                     

Promotor                      dr hab. Elżbieta Sarnowska

Promotor pomocniczy  dr Michał Szymański

Recenzenci                  prof. dr hab. Agnieszka Piekiełko-Witkowska i prof. dr hab. Artur Antoniewicz

 

Obrona odbędzie się przy użyciu urządzeń technicznych umożliwiających jej przeprowadzenie na odległość z jednoczesnym bezpośrednim przekazem obrazu i dźwięku. Osoby nie będące członkami komisji doktorskiej zaproszone są do udziału za pomocą linku: https://youtu.be/zZnZS48ikfM

Jeżeli będą Państwo zainteresowani komentowaniem bądź zadawaniem pytań na czacie, konieczne jest zalogowanie się na swoje prywatne konto YouTube/Gmail. Posłuży to również do identyfikacji osób zadających pytania.

Streszczenia i recenzje dostępne są na stronie www.pib-nio.pl w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Awanse Naukowe/Doktoraty.

Rozprawy doktorskie dostępne są w Bibliotece Naukowej NIO-PIB