Pacjentom udającym się na leczenie zalecamy zgłaszanie się na zlecone badania krwi jeden dzień roboczy wcześniej. Przychodząc na badania krwi rano w dniu wizyty u lekarza, muszą liczyć się z około dwugodzinnym oczekiwaniem na jego wynik. Dzięki wykonaniu badania dzień wcześniej, będą krócej oczekiwać na przyjęcie przez lekarza w dniu wyznaczonej wizyty. Dla tych, którzy przyjeżdżają z daleka i planują obie wizyty jednego dnia wprowadziliśmy udogodnienia w postaci wydłużenia godzin pracy przychodni.

Gabinet pobrań krwi jest czynny od poniedziałku do piątku od godziny 7:00. Dodatkowo w poniedziałki i środy wydłużone zostały godziny pracy gabinetu zabiegowego do 18.00. W te dni możliwe jest także pobranie krwi od rana w dodatkowym miejscu przychodni tj. przy Izbie Przyjęć. Jednocześnie w poniedziałki i środy dłużej pracuje także rejestracja.

Zmiany wynikają z konieczności zapewnienia większej niż to jest obecnie liczby porad lekarskich w godzinach popołudniowych w związku ze stale rosnącą liczbą pacjentów diagnozowanych i leczonych przez lekarzy pracujących w przychodni przy ul. Wawelskiej 15.

Przypominamy, iż pacjenci udający się na leczenie mogą zgłaszać się na zlecone badania krwi także jeden dzień roboczy wcześniej. Umożliwi to krótsze oczekiwanie na przyjęcie przez lekarza. Pacjentów zgłaszających się na wizyty kontrolne po leczeniu onkologicznym w Klinice Onkologii i Radioterapii zachęcamy do zgłaszania się do gabinetów po godzinie 13:30, aby możliwe było sprawne przyjęcie pacjentów udających się na leczenie.
Odpowiedzi na pytania związane z organizacją pracy przychodni udziela Kierownik Przychodni p. dr Danuta Piotrowska-Wejroch (tel. 22 5709 141).