15 grudnia 2021 r. o godz. 9:00  w  Centrum Edukacyjno-Konferencyjnym w sali nr 1 odbędą się publiczne obrony rozpraw doktorskich*

 

mgr Joanna Boresowicz pt: „Ocena roli zaburzeń ekspresji mikroRNA oraz profilu metylacji DNA w patogenezie gonadotropowych gruczolaków przysadki mózgowej”                                                                                                                                                                                     

Promotor                      dr hab. Mateusz Bujko

Recenzenci                  dr hab. Damian Gaweł i   dr hab. Przemysław Witek

 

lek. Jakub Szlak pt: „Zakażenie wirusem cytomegalii (CMV) u pacjentów z aktywnym wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego –  prospektywne badanie obserwacyjne”

Promotor                      dr hab. Edyta Zagórowicz

Recenzenci                  prof. dr hab. Piotr Eder i   prof. dr hab. Piotr Radwan

 

lek. Karol Nietupski pt: „Ocena skuteczności miejscowej diagnostyki i leczenia chorych z gruczolakorakiem stercza z progresja biochemiczną po radykalnej radioterapii”

Promotor                      prof. dr hab. Tomasz Demkow

Recenzenci                  prof. dr hab. Piotr Milecki i   prof. dr hab. Piotr Radziszewski

 

* Obrona odbędzie się przy użyciu urządzeń technicznych umożliwiających jej przeprowadzenie na odległość z jednoczesnym bezpośrednim przekazem obrazu i dźwięku. Osoby nie będące członkami komisji doktorskiej zaproszone są do udziału za pomocą linku – https://youtu.be/HDXG2wwdO-k

Jeżeli będą Państwo zainteresowani komentowaniem bądź zadawaniem pytań na czacie, konieczne jest zalogowanie się na swoje prywatne konto YouTube/Gmail. Posłuży to również do identyfikacji osób zadających pytania.

Streszczenia i recenzje dostępne są na stronie www.pib-nio.pl w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Awanse Naukowe/Doktoraty.