Już od kilku dni nasze dzieciaczki wypatrywały Mikołaja. Ubrały choinkę i wyglądały przez okna, aż w końcu … przyjechał !

Zaszczytną rolę Mikołaja w tym roku pełnił podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia – Pan Janusz Cieszyński. Sam chyba nie dał by rady – tyle było prezentów… Na szczęście towarzyszyła mu Śnieżynka – Pani Monika Dąbkowska – i razem obdarowali dzieci górą prezentów, ale przede wszystkim życzeniami zdrowia i ciepłymi słowami.

Nasi najmłodsi wojownicy chętnie siadali Mikołajowi na kolanach, a on uważnie słuchał wierszyków i odpowiadał na trudne dziecięce pytania. W zabawę dała wciągnąć się także młodzież. Z racji wieku zwolniono ich z obowiązku recytacji, ale z przyjemnością uścisnęli dłoń Mikołaja i przyjęli prezenty.

Chcemy podziękować naszym wszystkim Mikołajom, którzy zadbali o to, aby na buziach dzieci naświetlanych promyczkami w Centrum Terapii Nowotworów Wieku Dziecięcego COI zagościł uśmiech :), czyli naszym darczyńcom: Ministerstwu Zdrowia,  p. Katarzynie Błażejewskiej oraz firmie Unilogo Digital Printing, p. Arturowi Kozakowi oraz firmie Pszczelarz Kozacki, p. Robertowi Rudnickiemu – Prezesowi Zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka”, p. Gianluca Migliorisi – Prezesowi Zarządu Artsana Group, p. Pawłowi Skalskiemu i firmie Klimatron, p.Pawłowi Jakubczykowi i firmie Spec-Wok, p. Jackowi Narożniakowi i firmie Narinstal, p. Łukaszowi Lewandowskiemu i J.M. Klima, firmie Cybex oraz sklepom Świat Dziecka w Warszawie.