To trudny dla nas wszystkich czas, szczególnie wymagający dla personelu naszego Instytutu, który nieustająco ofiarnie, mimo zagrożenia, zajmuje się pacjentami onkologicznymi.

Docierają do nas przykre informacje o kolejnych zachorowaniach, o wprowadzaniu ograniczeń w codzienności. Ale ta wyjątkowa sytuacja obudziła w Polakach również poczucie solidarności i braterstwa. Życzliwe gesty, dobre słowa i wzajemna pomoc czynią te chwile bardziej znośnymi. Szczególnie cieszy docenienie i troska o naszą służbę zdrowia – lekarzy, pielęgniarki, diagnostów laboratoryjnych, techników i inny personel medyczny, który stoi na pierwszej linii frontu walki o nasze zdrowie i życie. W ich imieniu dziękujemy!

Gorąco dziękujemy firmie Bistro Box – Catering Dietetyczny za ofiarowanie nam posiłków w tym trudnym okresie z jakim aktualnie musimy się mierzyć. Wsparcie naszego personelu bardzo smacznymi, a przede wszystkim zdrowymi zestawami wzbogaca naszą dietę w pełnowartościowe posiłki na cały dzień i zdejmuje z barków trud wkładany w codzienne przygotowywanie jedzenia do pracy. Dzięki Bistro Box – Catering Dietetyczny możemy w pełni skupić się na opiece nad pacjentami onkologicznymi, wśród których są również dzieci, a których bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

Zespół Pracowni Przygotowania, Planowania i Leczenia Napromienianiem Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie