Dziękujemy naszym darczyńcom za wszystkie wpłaty i darowizny rzeczowe, jakie docierają do nas od fundacji, instytucji, stowarzyszeń, firm i osób prywatnych. Każdy Wasz dar serca jest dla nas bardzo cenny i pomaga przetrwać trudny czas epidemii, pokazując jak wielu dobrych ludzi mamy wokół.

Dziękujemy!

 

Fundacji Iskierka dziękujemy za preparat dezynfekcyjno – myjący i maseczki a firmie Klimek-Plast za osłony na twarz i maseczki dla naszej Radioterapii. Kremy do rąk od Fundacji Piękniejsze Życie trafiły do Zakładu Rehabilitacji.

Wadim Plast, Folimpex i pan Michał Makowski (koło naukowe Adek przy Politechnice Warszawskiej) podarowali Instytutowi przyłbice ochronne, Pfizer Polska, Społeczność Wietnamska w Polsce, Fundacja Dobrze że jesteś i Centrum Handlowe Ursynów – maski ochronne, a Sklep Medyczny A NEW THERAPY Piotra Bartnika – termometry.

Za środki ochrony osobistej chcemy podziękować: Stowarzyszeniu Pomocy Chorym na Mięsaki i Czerniami SARCOMA, Fundacji ALLiance For INNovation, Krajowemu Forum Orphan, Fundacji Warbud Warto Pomagać, Fundacji Onkocafe Razem Lepiej, Składnicy Agencji Rezerw Materiałowych, Mazowieckiemu Urzędowi Wojewódzkiemu, Roche Polska, Ministerstwu Zdrowia, Kołu Gospodyń Wiejskich z Teresina, Wojskowemu Przedsiębiorstwu Handlowemu, Stowarzyszeniu Pomocy Chorym, Fundacji Siepomaga, Fundacji WOŚP i firmie KRKA Polska.

Swoimi darami wzmacniali nasze ciała: Costa Coffe, której dziękujemy za smaczne posiłki, kawę i słodycze, a także FritoLay dostarczające nam napoje i chipsy oraz Pepsico z darami w postaci przekąsek, napojów gazowanych i soków. Dziękujemy Stowarzyszeniu Jabłka Grójeckie za pyszne jabłka!

Fundacja KIR Na Rzecz Rozwoju Cyfryzacji przekazała pieniądze na środki ochrony osobistej i sprzęt do podawania chemioterapii. 100.000 zł wpłynęło do nas od Fundacji TVN. Wpłaty pieniężne – razem 10.000 zł – trafiły na nasze konta również od wielu osób prywatnych.

Wartość wszystkich darów przekroczyła 800.000 zł. W naszych oczach jest to pomoc bezcenna!

Dziękujemy!