Wielopoziomowy parking w placówce przy Roentgena 5 w Warszawie powstaje w ramach Wieloletniego Programu Inwestycji w zakresie rewitalizacji i rozbudowy Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej‑Curie – Państwowego Instytutu Badawczego. Realizację pierwszego etapu rozbudowy i modernizacji Instytutu, powierzono Grupie NDI – firmie specjalizującej się w organizacji i realizacji projektów inwestycyjnych w obszarze budownictwa, energetyki oraz hydrotechniki.

Olbrzymia inwestycja o olbrzymiej wadze – przede wszystkim w trosce o komfort naszych Pacjentów i ich Rodzin.” – mówi Marcin Ozygała, Z-ca dyrektora ds. Administracji i Inwestycji.

Instytut, największy szpital onkologiczny w Europie, co roku przyjmuje prawie 90 tysięcy Pacjentów. Nowy parking oznacza blisko 600 nowych miejsc postojowych, dlatego „staramy się tak zorganizować prace, aby jak najszybciej je zakończyć” – mówi Marcin Hołdyński  dyrektor projektów z Grupy NDI.

Generalny wykonawca działania planuje zakończyć w maju, a pozwolenie na użytkowanie zdobyć już w lipcu tego roku.

Zachęcamy do zapoznania się materiałem dotyczącym postępu prac, jak i szczegółów technicznych inwestycji: https://www.youtube.com/watch?v=3bwXhPpmyAg