Z okazji 15. rocznicy wejścia Polski w struktury Unii Europejskiej zapraszamy serdecznie do udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich, w które włączył się także nasz Instytut.

11 maja w sobotę zapraszamy do Centrum Onkologii w Warszawie przy ul. Wawelskiej 15 na dzień otwarty z profilaktyką nowotworów głowy i szyi.

W godzinach 10.00 – 12.00 można bez wcześniejszej rejestracji skorzystać z bezpłatnych porad i badań. Dowiesz się m.in. jak rzucić palenie i co to jest wirus HPV w jamie ustnej. Zbadamy Cię także smokolizerem. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

W godzinach 12.00 – 14.00 będą udzielane konsultacje lekarskie w kierunku wykrywania wczesnych objawów nowotworów głowy i szyi oraz porady w zakresie prawidłowej higieny jamy ustnej. Konsultacje odbędą się bez konieczności zapisu.

Jednocześnie w Zakładzie Radioterapii II przy ul. Wawelskiej 15 udostępniamy do obejrzenia prawdziwy bunkier z akceleratorem medycznym. Tym urządzeniem do radioterapii za pomocą wiązki fotonowej leczymy nowotwory. Zwiedzającym towarzyszyć będą specjaliści z Instytutu: lekarze, fizycy, technicy, którzy opowiedzą o radioterapii, sprzęcie i procesie leczenia. Zwiedzanie odbędzie się w dwóch turach, bez wcześniejszego zapisu. Liczba miejsc jest ograniczona.

I Grupa 12:30 – 13:15 (max. 30 osób)

II Grupa 13:15 – 14:00 (max. 30 osób)

Prosimy o punktualne przybycie.