W dniu 22 stycznia 2016 roku w Centrum Onkologii w Warszawie, w sali im. Profesora Tadeusza Koszarowskiego odbędzie się jednodniowa konferencja, której tematem są: „WAŻNE ASPEKTY HORMONALNE W CHOROBACH NOWOTWOROWYCH”.

Przedmiotem spotkania będzie leczenie hormonalne raka piersi, nowotworów narządów płciowych kobiecych i raka stercza. W programie konferencji znalazły się także zaburzenia hormonalne związane z chorobą nowotworową, jej leczeniem, problemy płodności po leczeniu onkologicznym i zespół wyniszczenia nowotworowego.

Spotkanie objęte jest patronatem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Onkologicznego i Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Urologicznego.

W imieniu Dyrekcji oraz Komitetu Naukowego zapraszamy zainteresowanych do udziału w konferencji, która jest dla wszystkich uczestników bezpłatna.

Rejestracji można dokonywać poprzez stronę internetową konferencji. Na stronie zamieszczono także szczegółowy program spotkania. Adres strony to:
http://e-medycyna.pl/chorobynowotworowe/

Jednocześnie informujemy, że w najbliższym czasie w Centrum Onkologii w Warszawie organizowane są także dwie kolejne konferencje:

WSPÓŁCZESNA DIAGNOSTYKA ONKOLOGICZNA
Termin: 22.04.2016 – 23.04.2015

oraz

LECZENIE MOLEKULARNIE CELOWANE W CHOROBACH ROZROSTOWYCH
Termin: 24.11.2016 – 26.11.2016

Dokładne informacje dotyczące konferencji otrzymają Państwo w późniejszym terminie.