14 grudnia mieliśmy przyjemność zobaczyć się z Państwem podczas tradycyjnego Spotkania Opłatkowego Dyrekcji i pracowników Instytutu. Podobnie jak w minionych latach, zaproszenie do udziału w tym wyjątkowym spotkaniu przyjął Jego Ekscelencja, ks. Kardynał Kazimierz Nycz. Wydarzenie uświetnił także uświetnił koncert Chóru „MEDICANTUS” pod dyrygenturą Beaty Herman, działającego przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Warszawie.

Tradycją stało się przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju, które z rąk harcerzy przyjął Dyrektor NIO-PIB, Profesor Jan Walewski.

 

Korzystając ze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Państwu aby czas ten wypełnił się chwilami radości, błogości i odpoczynku. By był to czas budujących myśli oraz energii potrzebnej do osiągnięcia zamierzonych celów. Życzymy, by w Państwa życiu zawsze panowała piękna, świąteczna atmosfera i aby było ono pełne sukcesów i poczucia satysfakcji.

Z okazji zbliżającego się Nowego Roku życzymy także Wszystkim Państwu by był to rok szczęśliwy, bogaty w zdrowie, by spełniły się Państwa zamierzenia i dążenia zawodowe oraz aby przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań.